Blog - nejen o taškách

chyby podnikatelů

Pět nejčastějších chyb začínajících podnikatelů

Sníte o rozjezdu vlastního podnikání? Vytvořte business, aniž byste udělali některou z nejčastějších chyb začínajících podnikatelů. Které to jsou a jak se jim vyhnout?

Mezinárodní den bez plastových tašek

Vyhněte se igelitkám – oslavte Mezinárodní den bez plastových tašek

Hned na začátku července s námi můžete oslavit Mezinárodní den bez plastových tašek. Právě 3.7. je totiž dnem, který se snaží poukázat na celosvětový problém s plasty. Jak se plastovému šílenství vyhnout? Využívejte papírové nebo textilní tašky a zkuste celkově omezit odpad. Není to tak těžké, jak se může zdát – i nákupy můžete absolvovat bez klasiky – igelitky.

Sobě jméno, druhým radost

Sobě jméno, druhým radost

Hledáte reklamní produkt, který nebude příliš kýčovitý, nudný a nevyužitelný? Zkuste najít ten, který se stane praktickým i estetickým doplňkem současně – co takhle textilní reklamní taška?

start podnikání a reklama

Startujete podnikání? Nastartujte reklamu!

Začínáte podnikat a nemáte dostatek zkušeností? Nevadí. Dnešní doba nabízí poměrně slušné možnosti, jak o sobě dát vědět světu. Není marketing jako marketing – přinášíme pár základních tipů, které zvládnete jako laik. Hurá do toho, nakopněte váš podnikatelský záměr správným směrem!

Začátky podnikání

Začínáte podnikat? Oslovte zákazníky jednoduše

Začali jste podnikat? Hledáte formy, jak oslovit zákazníky? Jednou z možností jsou marketingové nástroje. Do této kategorie patří rovněž reklamní tašky. Mohou být z různých materiálů, dostupné v různých barvách a různých designech – zkrátka nepřehlédnutelné. Protože není reklama jako reklama!

Podkategorie

profitasky - mapa

Kontaktujte nás

  • Václavské náměstí 66
  • 11000 - Praha 1
  • info@profitasky.cz
  • +420 739 933 944
  • IČO: 06301851

Ukázky potisků