Blog - nejen o taškách

Začátky podnikání

Začínáte podnikat? Oslovte zákazníky jednoduše

Začali jste podnikat? Hledáte formy, jak oslovit zákazníky? Jednou z možností jsou marketingové nástroje. Do této kategorie patří rovněž reklamní tašky. Mohou být z různých materiálů, dostupné v různých barvách a různých designech – zkrátka nepřehlédnutelné. Protože není reklama jako reklama!

Propagace pomocí reklamních tašek

Usnadněte si propagaci nových produktů – reklamní tašky to udělají za vás

Chystáte se zavést nový produkt nebo překvapit své zákazníky novinkou? Pak je na čase vsadit na propagaci a marketing. Jednou z možností, jak daný produkt zviditelnit, je použití reklamní tašky. Darujte zákazníkům reklamu, kterou si odnesou domů!

ekologické reklamní tašky

I tašky mohou být ekologické – když víte, po kterých sáhnout

Nejen igelitové tašky jsou pomocníky při nákupech, marketingu nebo v podnikání. Nejsou totiž obaly jako obaly. K dispozici je stále více možností, jak šetřit životní prostředí, aniž byste přišli o komfort. Za zmínku stojí BIO, OXO a EKO tašky – seznamte se, možná jste o nich dosud neslyšeli.

zákon o igelitových taškách

Už nejsou zdarma – už více než rok nesmí obchodníci nabízet igelitové tašky bez poplatku

Tak trochu omezení pro podnikatele a obchodníky, zklamání pro některé jejich zákazníky a výhra pro milovníky životního prostředí. Už je to více než rok, kdy došlo k zákazu rozdávání igelitových tašek bez poplatku. Všimli jste si?

výhody reklamních tašek

5 důvodů, proč vsadit na reklamní tašky

Přidaná hodnota pro vaše podnikání je často přidanou hodnotou pro vaše zákazníky. Tak proč jim nenabídnout něco navíc? Reklamní tašky dokáží nejen potěšit, ale ještě mnohem více. Mohou být praktickými pomocníky – a to při různých odvětvích podnikání. Proč se vybavit reklamními taškami? Přinášíme hned 5 důvodů, které vás přesvědčí. A vaše klienty jakbysmet.

Podkategorie

profitasky - mapa

Kontaktujte nás

  • Václavské náměstí 66
  • 11000 - Praha 1
  • info@profitasky.cz
  • +420732815135
  • IČO: 06301851

Ukázky potisků